• Podatek

• W naszej szkole za wszystkie dodatkowe zajęcia (dogoterapia, hipoterapia), wycieczki edukacyjne, wyjazdy do muzeum, kina, zimowiska rodzice nie ponoszą kosztów. Wszystko finansuje Towarzystwo Pomocy Dzieciom, które działa przy naszej szkole. Członkami - wolontariuszami Towarzystwa są nauczyciele i rodzice uczniów, charytatywnie poświęcają czas pracując, aby Towarzystwo mogło realizować swoje cele statutowe. Również każdy z Państwa może wspomóc naszą inicjatywę, poprzez przekazanie 1,5 % podatku, na rzecz naszego Towarzystwa. Wystarczy wpisać w zeznaniu podatkowym NR KRS 0000157429 Towarzystwa.  To nic Państwa nie kosztuje, a dzięki zebranym w ten sposób środkom możemy, np. doposażyć sale lekcyjne.

Dziękujemy i zachęcamy do przekazania 1,5 % podatku na rzecz

Towarzystwa  Pomocy Dzieciom z ZSS  w Pruszkowie.

Towarzystwo Pomocy Dzieciom z ZSS w Pruszkowie

NR KRS  0000157429