• Miesiąc październik -miesiącem AAC

• W ramach obchodów Akcji "Miesiąc październik -miesiącem AAC" odbyły się dziś kolejne zajęcia z czytania uczestniczącego. Uczniowie wraz z nauczycielami czytali wspólnie książeczki z symbolami PCS i symbolami Mówik.

• Miesiąc październik -miesiącem AAC

• W ramach obchodów Akcji "Miesiąc październik -miesiącem AAC" odbyło się dziś wspólne czytanie uczestniczące. Uczniowiewraz z nauczycielami czytali wspólnie książeczki z symbolami PCS.

• Międzyszkolny Turniej 6- osobowej Piłki Nożnej, 6.10.2021 Warszawa.

•

Dziękujemy szkole z ulicy Różanej za zaproszenie na sportową imprezę i  super organizację.

Ćwiczymy formę na następne zawody.

W dniu 6 października 2021 roku  nasi uczniowie i uczennice wzięli udział w zawodach sportowych w piłkę nożną. Turniej odbył się w Warszawie na boisku piłkarskim SPS nr 111 im. S. Starzyńskiego przy ulicy Różanej.  Z naszej szkoły wzięło udział 9 zawodników i zawodniczek:

1.Kamil

2. Natalia

3.Paweł

4.Dawid

5. Klaudia

6. Nikola

7. Szymon

8. Michał

9. Dawid

W turnieju wzięło udział 8 szkół z Warszawy i okolic w tym MY. Na początku odbyła się intensywna rozgrzewka, a następnie zaczęła się zacięta sportowa rywalizacja między drużynami. Nasi uczniowie wykazali się walecznością i wielkim zapałem do gry. Każdy mecz był prawdziwym wyzwaniem ze względu na dobre przygotowanie wszystkich drużyn.

Nasi zawodnicy rozegrali mecze ze szkołą z Leszna, warszawskiej szkoły przy ulicy Karolkowej oraz                    z gospodarzami z Różanej. Całe zawody trwały od godziny 10.00 do 13.15.

Gratulujemy wszystkim uczniom naszej szkoły oraz uczniom z pozostałych placówek sportowej walki                   i zaangażowania.

• Miesiąc październik miesiącem AAC

• W dniu dzisiejszym w szkole odbył się Apel rozpoczynający akcję "Miesiąc październik miesiącem AAC". Jak co roku uczniowie naszej szkoły wezmą udział w obchodach. Na każdy tydzień października przygotowaliśmy specjalne zadania dla klas do których uczęszczają uczniowie nieposługujący się mową werbalną. W ciągu całego miesiąca uczniowie tych klas będą doskonalili umiejętność posługiwania się symbolami PCS/Mówik.