• Konkurs

• Ponownie odnieśliśmy triumf na poziomie wojewódzkim podczas VIII Międzyszkolnego Festiwalu Szkół Specjalnych i Klas Integracyjnych „Kolęda z Gwiazdami”.  W kategorii solistów Olek zasłużył na  zaszczytne I miejsce, a Ewa zdobyła III. Nasz utalentowany duet Adaś z Kamilą również zrobił wrażenie, zajmując zaszczytne II miejsce. Jednak największe brawa oraz I miejsce przypadło naszemu zespołowi wokalnemu.  I miejsce zdobyła również nasza szkoła w konkursie plastycznym za świąteczny lampion. Te niezwykłe osiągnięcia potwierdzają nie tylko indywidualne talenty, ale także potęgę wspólnego wysiłku i harmonii w naszej grupie.  Gratulacje dla wszystkich! Niech to zwycięstwo będzie dla nas źródłem dalszej inspiracji i radości z muzyki .Dziękujemy organizatorom SOSW w Żyrardowie za niezwykłe chwile spędzone podczas festiwalu.

• Nasz drugi Marsz Mikołajkowy Nordic Walking na rzecz zwierząt

• Dziś mieliśmy przyjemność zorganizować nasz drugi Marsz Mikołajkowy Nordic Walking na rzecz zwierząt. Z ogromną radością informujemy, że dzięki zaangażowaniu i hojności naszych uczestników udało nam się zebrać znaczną ilość karmy dla czworonogów. Wszystkie zebrane dary zostały przekazane pruszkowskiemu Stowarzyszeniu na rzecz zwierząt.

Nasz marsz to nie tylko czas na aktywność fizyczną, ale przede wszystkim okazja do okazania wsparcia naszym mniejszym przyjaciołom, którzy tego najbardziej potrzebują. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim uczestnikom - to dzięki Waszemu zaangażowaniu mogliśmy sprawić, że ten dzień będzie wyjątkowy zarówno dla nas, jak i dla zwierząt.

Po zakończeniu marszu mieliśmy przyjemność udać się na poczęstunek do restauracji Odecca. Każdy uczestnik otrzymał również pamiątkowy medal, wykonany przez naszych zdolnych uczniów, co dodatkowo umiliło to wydarzenie.

Dziękujemy wszystkim za udział i nie możemy się doczekać kolejnych inicjatyw, które planujemy w przyszłości. Wasze wsparcie sprawia, że możemy robić więcej dla tych, którzy nas potrzebują.

Aktywny udział w marszu wzięli:
            Krzysztof Rymuza Starosta Pruszkowski
            Szczep Harcerskich Drużyn Sokolich im. B.Wieniawy-Długoszowskiego 42NS Skalny Sokół
            Restauracja Odecca
            MZO w Pruszkowie Sp. z o.o.
            Żbiki Nordic Walking