• "Z Kotem Amadeuszem przez świat wartości i emocji".

• W roku szkolnym 2022/2023 klasa 3e et bierze udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym"Z Kotem Amadeuszem przez świat wartości i emocji".Postacią przewodnią jest kot Amadeusz, który zabiera głos w wierszykach z książki "O kotku Amadeuszu, czyli wiersze na małe i duże troski". Podejmuje on tematy znane wszystkim dzieciom, np. jak radzić sobie z emocjami, jak rozwiązywać problemy, jak radzić sobie w niektórych sytuacjach, jak odnaleźć się w świecie.Cele projektu:- kształtowanie umiejętności rozpoznawania, nazywania oraz rozróżniania emocji- kształtowanie umiejętności radzenia sobie z emocjami- kształtowanie postaw prospołecznych- pobudzenie poczucia własnej wartości- wzmacnianie zdrowia psychicznego dzieci- kształtowanie postaw ukierunkowanych na prawdę, dobro i piękno, uzdalniających do odpowiedzialnych decyzjiProjekt będzie realizowany w formie cyklu zajęć od września 2022 do końca maja 2023.

Koordynator projektu edukacyjnego: Martyna Stępniak