• .

• Życzymy  zadowolenia i satysfakcji z podejmowanych wyzwań. Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie spokój, wytchnienie i radość. Każda chwila świąt Bożego Narodzenia niech żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje zdrowiem, pomyślnością i szczęściem.

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia

życzą

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy i uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych

im. ks. Jana Twardowskiego w Pruszkowie

• Mikołajkowy zawrót głowy

• Uczniowie klas młodszych w tym roku byli bardzo grzeczni ,już z samego rana odwiedził ich Mikołaj z prezentami.

Serdecznie dziękujemy Grupie Jeronimo Martins Polska SA oraz Pani Edycie Pietrzak za zorganizowanie i obdarowanie tak hojnymi prezentami

• Mikołajkowa Impreza Sportowa na Gomulińskiego  6.12.2021
          • Mikołajkowa Impreza Sportowa na Gomulińskiego 6.12.2021

• W dniu 6 grudnia 2021 roku nasi uczniowie odwiedzili po raz kolejny uczniów i nauczycieli z ZSOiS Pruszków. Podobnie jak w poprzednich latach zabawa była przednia. Po uroczystym powitaniu wszystkich uczestników oraz otwarciu imprezy przez dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Sportowych Pana Łukasza Borkowskiego oraz przedstawicieli Powiat Pruszkowski zaczęła się sportowa zabawa. W imprezie wzięło udział aż 28 naszych uczniów .

Na początku odbyła się intensywna rozgrzewka prowadzona przez uczniów ZSOiS , w której wszyscy uczestnicy zarówno goście jak i gospodarze brali udział. Następnie odbyły się zawody w unihokeja oraz piłkę nożną , w których nasi wychowankowie świetnie sobie radzili. Walczyły 4 drużyny w mieszanych składach. W przerwie między meczami odbyły się zajęcia plastyczne oraz wykonywanie prezentów mikołajkowych z pierniczkami.

Impreza ukraszona była wspaniałym dopingiem kilkudziesięcioosobowej widowni ,oraz lecącą w tle muzyką (kolędy).

Po zawodach wszyscy uczestnicy uhonorowani zostali pamiątkowymi medalami i upominkami.

Zabawa skończyła się ok godziny 12.00 i wszyscy wróciliśmy do szkoły zadowoleni. Po zawodach , ku uciesze wszystkich naszych wychowanków, ze szkoły na ul. Gomulińskiego w Pruszkowie przyjechali do naszej szkoły Święci Mikołajowie wraz z 2 Śnieżynkami i rozdawali słodkie prezenty.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczniom, nauczycielom oraz Panu dyrektorowi z ZSOiS za zorganizowania świetnej imprezy. Szczególne podziękowania dla Pani Izy , która od lat jest wielkim przyjacielem naszej szkoły.

Życzymy dużo zdrowia wszystkim uczestnikom imprezy i mamy nadzieję, że spotkamy się znowu za rok.