• Turniej unihokeja

• Wielki sukces sportowy naszych  uczennic i uczniów. I miejsce w XIII Towarzyskim Turnieju Unihokeja w SPS nr 99  w Warszawie przy ul.Bartniczej.

Udało się 😊. Po wielu latach wspólnych sportowych zmagań w unihokeju udało się nam zając I miejsce. W zawodach wystartowało 8 drużyn - 7 szkół z Warszawy i ósma nasza, z Pruszkowa.
            Nasza drużyna wygrała wszystkie 3 mecze w swojej grupie a następnie zagrała o I miejsce z drużyna z ulicy Bartniczej.Po bardzo zaciekłej walce wygraliśmy 1:0.
            Ogromne brawa dla naszych uczniów:
            Nikola
            Milena
            Ewa
            Dawid
            Szymon
            Sebastian
            Ogromne podziękowania dla organizatorów a szczególnie dla pana Krzysztofa.
            Ćwiczymy formę na rywalizację w następnym roku.
          • Jesienna książka kucharska

• Dzięki zaangażowaniu wielu klas powstała Jesienna książka kucharska z niesamowitymi przepisami. Dziękujemy i gratulujemy uczniom i nauczycielom. Każda klasa, która brała udział dostała książkę z przepisami by razem z wychowawcą rozwijać swoje zdolności kulinarne.

• Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

• 20 listopada to szczególny dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa.

Nasi uczniowie rozmawiali o swoich prawach.

Co roku UNICEF zaprasza do wykorzystania koloru niebieskiego we wszystkich możliwych działaniach w ramach Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka jako symbolu solidarności ze wszystkimi dziećmi na świecie, również tymi, których prawa nie są przestrzegane. Dlatego Nasza społeczność szkolna ubrała się na niebiesko.

• Spotkanie z psychiatrą

• Serdecznie zapraszamy na spotkanie z psychiatrą dr Magdalena Dutsch - Wicherek - Pani doktor przedstawi zagadnienia zaburzeń psychotycznych współwystępujących z niepełnosprawnością intelektualną i autyzmem.

Spotkanie odbywa się w naszej szkole w dniu 28 listopada 2023r. o godzinie 18.00.

Zapraszamy do licznego udziału.